Výcvik se zbraní

Na základě získaných praktických zkušeností z přímého výkonu služby jakož i nasazení v zahraničních operacích Vás naučíme jak správně, bezpečně a profesionálně používat a zacházet se střelnými zbraněmi. Nabízíme intenzivní výcvik a praktická cvičení v použití široké škály všech běžně dostupných střelných zbraní od pistole a revolveru, přes samopal, brokovnici a útočnou pušku až po odstřelovací pušku.

V případě Vašeho zájmu Vás po odborné a praktické stránce připravíme ke zkouškám odborné způsobilosti držitele zbrojního průkazu.

Pro zájemce z řad odborné veřejnosti dokážeme připravit nadstavbový specializovaný výcvik (který je určen pro speciální síly Armády a Policie ČR) zahrnující taktický pohyb po střelnici, vzájemné překrytí cílového prostoru střelbou za použití ostré munice při přecházení jednotlivých stanoviště, taktickém přebití apod.

Na Vaše přání uspořádáme např. firemní střelecké akce s doprovodným programem v rámci kterých pro Vás uspořádáme střelecké soutěže dle Vašeho zadání. V rámci těchto akcí zajistíme catering, nealko nápoje, půjčování zbraní a ochranných pomůcek, dodávky střeliva a terčů, diplomy, poháry a medaile pro vítěze. Po skončení střeleckého zaměstnání Vám v případě zájmu zajistíme bytování v blízkosti střelnice s doprovodným společenským programem a hosteskami.